צילום אווירי

הצילום האווירי יכול להתבצע בוידאו או בסטילס. באמצעות צילום אווירי נחשף הצופה לזוויות שבחיי היומיום לא תהיינה נגישות לו. צילום אווירי משמש בענפים כגון: פרסום, שיווק נדל"ן, ביטוח, שירותים משפטיים ושירותי מחקר. אנחנו במכנף מספקים בנוסף לצילום האווירי גם שירותי עריכה ועיבוד תמונה כך שהתוצר שמוגש ללקוח הוא שלם וסופי.

צילום וידאו של מבנים ואתרים

צילום וידאו של אובייקטים משמש לשיווק, פרסום ותיעוד אתרים. בצילום מאין זה חשיבות רבה לבחירה מדוייקת של זויות הצילום, שעת הצילום וכן לטכניקת ההטסה. אנחנו במכנף מלווים את הלקוח משלב התכנון על מנת שהמוצר הסופי יתאים לצרכי הלקוח

צילום סטילס אלכסוני

צילום אלכסוני של מבנים נותן פרספקטיבה של המבנה או של השטח ברמת המאקרו. צילום אלכסוני יכול לשמש למטרות הנדסיות או למטרות פרסום ושיווק. המאפיין המרכזי של שיטת צילום זו הוא מבט כללי על האובייקט או האובייקטים המצולמים תוך יצירת תחושה של סביבה נקיה וסטרילית.

תיעוד עבודות בניה ותשתיות

צילום מהאוויר מאפשר לתעד אתרים באופן שוטף וכן בנקודות זמן קריטיות. ניתן לראות בצילום אווירי תמונה רחבה יותר ובתוכה להתמקד בנקודות חשובות. צילום אווירי מאפשר לתעד את התקדמות הפרויקט ויכול לשמש הן לצרכי תכנון ובקרה והן לצרכי שיווק ופרסום בשלבים מתקדמים יותר.

צילום אווירי מאפשר נקודת מבט מזוית ייחודת ומהווה כלי חיוני הן בהבט השיווקי והן בהבט התכנון והפיקוח על פרוייקטים.

לייעוץ ללא התחייבות בתחום הצילום האווירי ושילובו בפרוייקט שלכם מלאו פרטים>>>